Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

Jestem Czarownicą! Magazyn The Saint z maja 1967

New topic   Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Polish language forum

Previous :: Next  
Author Message
Morgana Post number 22342 Posted: 30th November 2015     Subject: Jestem Czarownicą! Magazyn The Saint z maja 1967
View user's profile
Ten artykuł został opublikowany w magazynie „The Saint” w maju 1967. Dosyć istotnym jest, że został on napisany przez samą Eleanor Bone, a nie przez dziennikarza. Magazyn był edytowany przez autora Leslie Charterisa i był kontynuacją serii złożonej z książki „The Saint” i programu telewizyjnego. Eleanor Bone wyjaśnia w nim kim są współczesne czarownice, jak świętują i jak ona sama trafiła do kowenu wyznawców Starej Religii.

Jestem Czarownicą!

Autorstwa: Eleanor Bone
Tłumaczenie: Mojmira
Korekta: Sheila

W zeszłym miesiącu pisałem, od jak dawna intryguje mnie odkrycie, że Czarownictwo w Europie nie jest w żadnym wypadku martwe nawet dzisiaj, a wręcz wydaje się cieszyć sporym ożywieniem i jak, jako wstęp do tematu, zleciłam naszemu ulubionemu badaczowi W. O. G. Lofts’owi napisanie wprowadzającego artykułu, którego, mam nadzieję, nikt z was nie przegapił. Na początku sam planowałem napisanie kontynuującego temat artykułu, który traktowałby o fakcie istnienia współczesnego Czarownictwa, nie tyle odnosząc się do ponurych i poszukujących sensacji prasowych opowieści, ale odnajdując prawdziwą, praktykującą Czarownicę i ucząc się wszystkiego najpełniej jak się da z pierwszej ręki.
Jednak, jak napisałem w zeszłym miesiącu, kiedy nawiązałem kontakt ze zdeklarowaną, autentyczną Czarownicą, mój zgrabny profesjonalny plan (jak to mówią w Rzemiośle) poszedł w drugą stronę.

http://www.wiccanski-krag.com/ray_bone_article.html
Show:   
New topic    Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Polish language forum
Show YouTube films

All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group