Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

24 hour digest (2 posts)

Pagan Federation International Forum Index
Author Message
  Topic: Merhaba
Hekate
Post number 26237Forum: Turkish language forum    Posted: Yesterday at 11:08   Subject: Re: Merhaba
Luna Waldbrise wrote:
 Herkese merhaba,
Bu federasyonu yeni keşfettim, oldukça umutluyum ama ne yazık ki Türk arkadaşlar uzun süredir buraya yazmamış. Belki yeniden vesile olur ve canlandırırız diye umuyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve aynı hissettiğim herkesle tanışmak, sohbet etmek isterim.
Belki daha deneyimli arkadaşlar bize hem forumdan bahsedebilir hem de hiç bilmediğimiz yeni konular paylaşabilir. Veya benim gibi deneyimsiz birkaç kişi bir araya gelip yeni şeyler öğrenebiliriz [Smile] Heyecanla geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Merhaba aslında genel olarak Türk Pagan, Wiccan ve Cadılar Facebook gruplarında sosyalleşiyoruz uzun yıllardır [Smile] Eğer katılmak istersen Facebook'ta Cadı Kovanı ve Wicca Turkey / Vika Türkiye isimli iki grubu önerebilirim.
 
  Topic: Merhaba
Morgana
View user's profile
Post number 26238Forum: Turkish language forum    Posted: Yesterday at 11:26   Subject: Pagan Federation International Turkey - Facebook
PFI Forumuna tekrar hoş geldiniz - sayfa çok aktif olmasa bile Facebook'tayız. Daha aktif hale getirelim!https://www.facebook.co ... age_internal

Bright Blessings,
Morgana
 
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

 

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group