Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

Merhaba

New topic   Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Turkish language forum

Previous :: Next  
Author Message
Luna Waldbrise Post number 26206 Posted: 19th March 2020     Subject: Merhaba
View user's profile
Herkese merhaba,
Bu federasyonu yeni keşfettim, oldukça umutluyum ama ne yazık ki Türk arkadaşlar uzun süredir buraya yazmamış. Belki yeniden vesile olur ve canlandırırız diye umuyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve aynı hissettiğim herkesle tanışmak, sohbet etmek isterim.
Belki daha deneyimli arkadaşlar bize hem forumdan bahsedebilir hem de hiç bilmediğimiz yeni konular paylaşabilir. Veya benim gibi deneyimsiz birkaç kişi bir araya gelip yeni şeyler öğrenebiliriz [Smile] Heyecanla geri dönüşlerinizi bekliyorum.
Morgana Post number 26223 Posted: 30th March 2020     Subject:
View user's profile
Hi Luna Waldbrise,

Google translate: [Very happy]

Foruma hoş geldiniz!
Girişiniz için teşekkürler.

İstanbul'u birkaç kez ziyaret ettim. Bir gün geri dönüp hepinizle tanışmak isterim.
Ama şimdilik büyük bir sanal kucaklama!
Umarım hepiniz iyisinizdir.

Bright Blessings,
Morgana

A favourite photo

(Morgana in Lagina, 2012)
Hekate Post number 26237 Posted: 7th April 2020     Subject: Re: Merhaba
Luna Waldbrise wrote:
 Herkese merhaba,
Bu federasyonu yeni keşfettim, oldukça umutluyum ama ne yazık ki Türk arkadaşlar uzun süredir buraya yazmamış. Belki yeniden vesile olur ve canlandırırız diye umuyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve aynı hissettiğim herkesle tanışmak, sohbet etmek isterim.
Belki daha deneyimli arkadaşlar bize hem forumdan bahsedebilir hem de hiç bilmediğimiz yeni konular paylaşabilir. Veya benim gibi deneyimsiz birkaç kişi bir araya gelip yeni şeyler öğrenebiliriz [Smile] Heyecanla geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Merhaba aslında genel olarak Türk Pagan, Wiccan ve Cadılar Facebook gruplarında sosyalleşiyoruz uzun yıllardır [Smile] Eğer katılmak istersen Facebook'ta Cadı Kovanı ve Wicca Turkey / Vika Türkiye isimli iki grubu önerebilirim.
Morgana Post number 26238 Posted: 7th April 2020     Subject: Pagan Federation International Turkey - Facebook
View user's profile
PFI Forumuna tekrar hoş geldiniz - sayfa çok aktif olmasa bile Facebook'tayız. Daha aktif hale getirelim!

https://www.facebook.co ... age_internal

Bright Blessings,
Morgana
Dion Giges Post number 26288 Posted: 6th May 2020     Subject: Merhaba
Merhaba

Topluluğa hoşgeldin. Evet malesef buralar çok aktif değil fakat aktif hale getirebiliriz. Herhangi bir öneri veya konuşmak istersen özelden ulaşabilirsin.
Show:   
New topic    Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Turkish language forum
Show YouTube films

All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group