Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

Mit kíván a magyar nemzet?

New topic   Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum
 
Previous :: Next  
Author Message
Saddie Post number 827 Posted: 28th February 2008     Subject: Mit kíván a magyar nemzet?
View user's profile
Azon kívül, hogy hungaropannon népinemzeti magyar reppet - a PFI értünk, értetek van. Segítsetek, hogy segíthessünk, kérek ötleteket arra, mit szeretne a magyar pogány közösség.

B*B
Saddie
Quator Post number 910 Posted: 1st March 2008     Subject:
View user's profile
Én egy Bmw-t szeretnék, meg sok csajt... [Smile]
Tudom, hogyha valakinek nincs ötlete az ne irjon a témához, de ezt nem hagyhattam ki.
Nekem csak annyi ötletem van, igy még az elején, hogy ismerjük meg egymást.
Legyünk egyre többen, én igyekszem ezzel a feladattal, jelenleg 57 embert gyűjtöttem.
Bár lehet ez csak egy álom volt... de igyekszem [Smile]. Amennyire lehet fogjunk össze és mindenki
dolgozzon a közösségért igazságosan. Ne legyen széthúzás... Segítsünk szegény Saddienak,
mert rengeteg a dolga és rengeteget tesz a Magyar pogányságért és az összes pogányért...
Köszönöm ezt neked Saddie [Smile]. (ő a mester... [Smile])
Üdvözlöm az összes jelenlegi és jövőbeli tagot testvérként.
Áldás
L.
Saddie Post number 1602 Posted: 5th April 2008     Subject:
View user's profile
Akkor lássuk, milyen lehetőségek vannak:
- (akár nemzetközi) fesztiválok, találkozók szervezése, hirdetése
- könyvtár
- előadások, workshopok, tanfolyamok szervezése
- újság, internetes magazin készítése, vagy akár nyomtatásban való megjelentetése
- interfaith, azaz más vallásokkal való kapcsolattartás, ismerkedés
- intrafaith, azaz a pogány csoportok közti kapcsolatartás, a vallások megismerése, érdekegyeztetés

ez csak néhány olyan, ami hirtelen eszembe jutott. Ezekre mind van lehetőség, de ezer másra is. Ötletek?

B*B
Saddie
Ghostgirl Post number 2890 Posted: 18th September 2008     Subject:
Felkeltette az érdeklődésemet a pogány csoportok közti kapcsolattartás, főleg, mert jövő nyáron barátnőmmel mennénk ki Angliába egy hétre és igyekszem Litha vagy Lugnasad környékére időzíteni, mert jó volna csoporttal ünnepelni mondjuk a Stone Henge nél [Laughing]
Saddie Post number 2921 Posted: 20th September 2008     Subject:
View user's profile
A Stonehenge-nél az angolok általában Beltane-t szoktak ünnepelni, de a "Rituals and celebrations" topicban nyugodtan felvetheted az ötletet, hátha vevő rá valaki. Remélem, összejön [Smile]

B*B
Saddie
Ghostgirl Post number 2922 Posted: 20th September 2008     Subject:
Köszi, megpróbálom, bár még nem most lesz [Smile]
Nainn Post number 3375 Posted: 17th November 2008     Subject:
View user's profile
Én a fesztiválokat, találkozókat nagyon jó ötletnek tartom. Nem lenne rossz élőben is találkozni:) Ezeket lehetne időzíteni egyes ünnepekre is:)
Minden jót,
Nainn
Mistro Post number 3487 Posted: 30th November 2008     Subject:
Áldás,

ha megnézed a magyar forum oldalon belül az eseményeket akkor ott találsz magadnak fesztivált [Smile]

Áldás Mistro [Smile]
Osara Post number 3540 Posted: 2nd December 2008     Subject: Cserenyaralas
Nos, en a kovetkezo otletet vetnem fel, a PFI egeszenek - es megkerlek, Sad, hogy tolmacsold, amennyiben jo otletnek tartod.

Legyen foruma annak a dolognak, hogy emberek szallast biztositsanak nyaralo poganyoknak.
Effele vallakozas mar mukodik a neten, mindenfele ember koreben. Van keres meg kinal rovat, es lehet probalkozni. Mondjuk, jovore Japanba akarok menni, van-e olyen elvetemult pogany arra, aki jo szivvel adna 3 napig alvohelyet / satrat / satorhelyet / fahazat.

Merthogy erre peldaul nagy szuksege lehetne a szerencsetlen, nem epp gazdag magyaroknak... kicsit kikapcsolodni, vilagot latni... ocsoert, a hazigazda meg meg azt is tudja esetleg, pogany szemmel mit erdemes megnezni arrafele.
Siksamat Post number 5261 Posted: 3rd May 2009     Subject: Kézművesség
Szívesen segítek fémmegmunkálással, fémeszközök készítésével kapcsolatos tevékenységben bárkinek, tartanék 'workshop'-okat is, ha van rá igény, és hely (akár külföldön is). A tárgyi feltételeket megpróbálom teljesíteni.
Nem vagyok vezéralkat, ezért szívesen veszem nálam tapasztaltabb szervezők segítségét ez ügyben.

Siksamat
Show:   
New topic    Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum
Show YouTube films

All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

 

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group