Pagan Federation International Pagan Federation International Forum Index Wiccan Rede Magazine

Bemutatkozás

New topic   Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum Page 1, , ,   
 
Previous :: Next  
Author Message
Saddie Post number 481 Posted: 3rd January 2008     Subject: Bemutatkozás
View user's profile
Ezen fórumban lehet bemutatkozni.

Kezdeném is:
Saddie LaMort vagyok, a PFI Magyarország nemzeti koordinátora. Tizenegynéhány éve vagyok pogány, a Wicca vallást követem. Bármilyen kérdéssel, kéréssel teljesen nyugodtan lehet engem zaklatni - a PFI Magyarország célja, hogy NEKTEK személy szerint is jobb legyen.

Minden jót!
Saddie

B*B
Saddie
Ramius Post number 825 Posted: 28th February 2008     Subject: Ramius
Üdv mindenkinek! [Smile]
Quator Post number 909 Posted: 29th February 2008     Subject:
View user's profile
Üdvözlet nektek!

A nevem L. Szan, vagy Quator általában a fórumokon, illetve ritkán
Cradles... L. Szan = Light, tehát fény úr, a Quator egy hybrid lófajta
(mint megtudtam valakitől [Smile]),
Cradles pedig egy együttesből ered...
Elég magas vagyok, kosarazom, ezért szoktak collnak
vagy collosnak is becézni... Egyetemista vagyok.
Mindenem a természet. Gothikus rockot szeretem (Therion, Nevergreen,
Drugzone, Deathstars), meg a keményebbet: (Ektomorf, Ignite, Dimmu Borgir,
Cradle of filth, Replika, Road, Amon amarth stb), meg hallgatok egyebet is: Korn, Depresszió,
Foo fighters, Rammstein, Marilyn Manson, Amok... ). Meg persze minden mást is hallgatok,
de most pillanatnyilag ezek a kedvencek. Nagy Lovecraft örült vagyok, meg persze horror örült haha.
Hitvilágba nem megyek bele mert hosszú. Mondjuk úgy okkultizmus, sámánizmus...
Minden jót mindenkinek
áldás
L.
Artemisia Post number 1579 Posted: 2nd April 2008     Subject:
Sziasztok!!!

Tímea vagyok, van akik úgy ismernek, mint Blekk vagy Csimééé!! [Very happy]
Budapesten élek és én is szeretem a természet [Laughing]
A mindennapjaimat a Szent István Egyetem ÁOTK-n töltöm, ha minden jól megy két év múlva állatorvos leszek...
Remélem nemsokára sokkal többen leszünk és beindul a nagy forumozás!!!
Örülök, hogy itt lehetek!
Üdvözlök mindenkit!!
Saddie Post number 1601 Posted: 5th April 2008     Subject:
View user's profile
Szia Csiméééé [Smile]
Nagyon örülök mindenkinek, lassan komolyabb beszélgetésbe is keveredhetünk - van miről.

B*B
Saddie
Zora Post number 1704 Posted: 20th April 2008     Subject:
Sziasztok!

Zora vagyok, 21 éves egyetemista. A PF fórummal még csak most ismerkedem, a pogánysággal azonban már jó rég óta [Smile] tíz éves voltam, amikor először hallottam róla, kb. tizenhárom éves koromtól vallom magam pogánynak. Leginkább a kelta wicca áll közel hozzám. Pár dolog, amit szeretek (persze a teljesség igénye nélkül, és igencsak elnagyoltan [Smile] : rock és metal zene, színház, főleg musical-ek, irodalom, 19. századi költők versei, nyelvek (meg akarok tanulni írül! [Smile] , jó társaság (bár azt ki ne szeretné), meg persze az okkultizmus, a kelta mitológia... meg még egy rakás mindenmás. Hát, röviden ennyi lenne. Kezdjünk el rendesen fórumozni, úgy majd úgyis jobban megismerhetjük egymást.

Csupajót! [Smile]
Saddie Post number 1712 Posted: 22nd April 2008     Subject:
View user's profile
Kedves Zora, udvozlunk a Forumon. Ha gondolod, kezdj el hozzaszolni a tobbi temakorhoz is, szuksegunk lenne minel tobb informaciora arrol, hogy mit szeretnetek es mit tudunk tenni a magyar poganyokert.

B*B
Saddie
Varvulf Post number 2560 Posted: 4th August 2008     Subject:
View user's profile
Üdvözlet,

Szabó Dezsô vagyok, 20 éves fôiskolás. Lassan már vagy 8 éve élek kint Bécs mellett. Itt éreztem azt hogy szólitanak az istenek [Smile]
Asatrúar vagyok. Természetesen ide számitom a Vanatrút is.
Továbbá érdeklödök még a Buddhizmus iránt.
Szeretem a történelmet és az irodalmat.
Mindeggyik állatot nagyon szeretem de a favoritom a macska (8 van a Györ melletti házunknál [Very happy]), és a farkas, mert ez a Totemállatom.
Remélem sokat fogunk írni egymással, és sok infórmációt cserélünk majd ki.

Asensegen und Vanenheil,

Dezsô

Heathens Against Hate
Saddie Post number 2682 Posted: 18th August 2008     Subject:
View user's profile
Udvozlet Varvulf,

kerlek bocsass meg, hogy csak most irok, de kotelessegeim elszolitottak. Orulok, hogy itt latlak, ha erdekel, nezz majd be a becsi PFI talalkozokra, nagyszeru emberek [Smile]

Minden jot!
Saddie

B*B
Saddie
Varvulf Post number 2684 Posted: 18th August 2008     Subject:
View user's profile
Semmi gond [Wink]
Nézegetem az idôpontokat, a magyar PFI találkozóknak is utánna nézek.

Üdvözlet

Varv

Heathens Against Hate
Osara Post number 2716 Posted: 24th August 2008     Subject:
Nini, szaporodunk [Smile]
Új kezdeményezés lassan indul, de bizom benne, hogy fellendülünk kicsit [Smile]

Most vettem például észre, hogy ellustálkodtam a bemutatkozást, és csak a lábam lógáztam...

Osara LaMort vagyok, nagyjából 15 éve foglalkozom mágiával és Wiccával. Fő tevékenységi területeim egyiptomi mágia, kabbala, ceremoniális mágia, most újabban görög hagyományokat kutattam, meg a régi magyar boszorkányhagyományokba ástam bele magam.
Sajnos időm borzasztóan kevés arra, hogy fórumozzak, főleg a munka miatt, de azért majd igyekszem sűrűbben erre nézni.

Legyetek áldottak!
Ghostgirl Post number 2889 Posted: 18th September 2008     Subject: Re: Bemutatkozás
Üdv, mindenkinek végre sikerült bejutnom! [Smile]

Hogy ki vagyok? Írhatnék 3szót, vagy 5 mondatot, vagy akár 7oldalt. Úgy sem tudnál rólam többet, mint most. Nem szeretnék sablonos szöveget írni.
Íme a három szó.
Boszorkány, kajakozó, candomblés. Magyarázat a három szóhoz 5 mondatban.
A boszorkányt nem kell magyarázni, azért azt leszögezném, hogy sem nem gonosz, sem pedig ronda és vén (annyira) nem vagyok.
Mivel megpróbálok harmóniába élni, minden élővel és élettelennel, szeretek a természetben járni és figyelni mindent, ami körülvesz.
Nem tűröm, ha valaki időseket, gyerekeket, vagy állatokat bánt, ok nélkül, kegyetlenségből.
Kajakozni nemrég kezdtem el, már mentem portyakajakkal is, nekem nagyon bejön, csak az bánt, hogy van, hogy aznap én vagyok az egyetlen, aki lenn van. 
Candomblé, sok vallást ismerek, keresem azt utam, eddig, a Candomblé a Wicca áll hozzám a legközelebb.
Eddig tehát az öt mondta. Bár hobbim a próza és versírás, azért a 7 oldalas eszmefuttatást kihagynám magammal kapcsolatba. De ha hét oldal nem is lesz azért pár sor, még kikívánkozik belőlem.
Fontos része még az életemnek a családom, akikkel együtt élek. (Anya, Apa, Nagymama, Nagybátyus, és 1 kutya. A munkámból kifolyólag imádok olvasni (mivel könyvesboltban dolgozom) ez talán nem lep meg. Paulo Coelhon át Harry Potteren keresztül, egészen a Lemegetonig. Az írás mellett foglalkozom, kis túlzással, zenekészítéssel, próbálkozásaimat rendre közzé teszem, a prae.hu nevű portálon. Szegény Többiek. Mostanában játékkészítéssel is.
Imádom a zenét, mivel szorosan kötődik mindenhez, ami körülvesz. Zene mindenütt van. Szeretem hallgatni a berimbau-t (íjszerű hangszer, capoeirásoknál sokszor látni), de együtt énekelek a rádióval is, ha erről van szó. Nightwish, Michael Jackson, Gregorian, Vangelis, Somogyi István, Sólyomfi Nagy Zoltán és még sorolhatnám hosszan.
Saddie Post number 2920 Posted: 20th September 2008     Subject:
View user's profile
Üdv a füórumon, Ghostgirl [Smile]

B*B
Saddie
Nainn Post number 3374 Posted: 17th November 2008     Subject:
View user's profile
Üdv Mindenkinek!

Nainn vagyok, 19 éves Asatrú (és Vanatrú - nálam ez nem válik szét[Smile]-ahogy Varvulfnál) hívő. Szombathelyen élek, a Gimszk tanulójaként. Rajongok a Természetért, az erdőkért (és a varjakért).
Szívesen megismernék más Pogányokat, vallásukat, világszemléletüket. Örülnék, ha idővel lennének közös események (napfordulók, napéjegyenlőségek), melyeket a magyar pogány közösség együtt ünnepelne meg.
Zenei ízlésemről annyit, hogy elég sok mindent szeretek hallgatni, de leginkább: Omnia, Marilyn Manson, Rammstein, Korn. Próbálkozom én is néhány hangszeren (doromb, tilinkó), kisebb-nagyobb sikerrel (inkább kisebb:)).
Remélem sokan leszünk!

Minden jót,
Nainn
Atomm Post number 3479 Posted: 30th November 2008     Subject: Bemutatkozás
Sziasztok,
Eljött az ideje, hogy a magyar fórumon is bemutatkozzam. 6 éve foglalkozom mágiával és vallom magam wiccának. Ha előtte megkérdeztél volna akkor is azt mondtam volna, hogy természetesen foglalkozom mágiával. Ezt most pozitiv önkritikát gyakorolva nem nevezném annak. Hála a fantasztikus tanítóimnak és a kutatásaimnak azt merem állítani, hogy sok mindent sikerült elsajátítanom a fontos alapok közül. Természetesen igyekszem fejleszteni a tudásomat és a képességeimet lehetőségeim szerint, bár mostanában nagyon elfoglalt vagyok a munkám miatt, így erre csak nagyon kevés időm marad. A bemutatkozás további része a blogomból másolva:
"Régen azt hittem, hogy valamikor majd megfejtem a lét nagy kérdéseit, megoldom a világ problémáit, én leszek a legjobb pasi a földön és a legkirályabb zenész. Mostanra már más értékeket tartok fontosabbnak. Csak egyerűen önmagam próbálok lenni, a legtökéletesebb Atomm. Aztán, ha az az én dolgom lesz -egye fene- feltalálom a rák ellenszerét is."

BB
Atomm
Show:   
New topic    Reply to topic Pagan Federation International Forum Index => Hungarian language forum
Show YouTube films
Page 1, , ,   
All times are GMT + 1 hour
Overviews
  New posts :: Recent posts :: 24 hour digest :: Search

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

 

Admin

phpBB 2.0.23 © 2001-2008 phpBB group